Четвертий раз купила тур у Банку гарячих турів. Компанія перевірена мною, подобаються знижки. Дуже знучно обирати тури на сайті. Чекаю на розширення мережі.
Четвертий раз летітиму відпочивати від Банку гарячих турів. Якісно, дешево, відмінні та професійні працівники. Дуже подобається сервіс, тільки не вистачає кавоварки у офісі міста Києва.